Україна сенсаційно завоювала 7 медаль на Олімпіаді-2020

Українська борчиня Алла Черкасова завоювала бронзову медаль Олімпійських ігор 2020 в Токіо. Наша співвітчизниця сенсаційно була сильнішою в малому фіналі за Сару Досьо з Японії, яка була першою в Ріо-2016, в першому ж періоді прийомом туше.

Сутичка у ваговій категорії до 68 кілограмів почалася в рівній боротьбі, проте українка проявляла більше активності. Японка два рази отримувала зауваження від суддів. За півхвилини до кінця стартового періоду Досі спробувала витіснити Черкасову за межі килима, але нарвалася на контратаку і була покладена на лопатки.

Таким чином, Алла принесла Україні шосту бронзову нагороду Олімпіади-2020.

Нагадаємо, в чоловічій частині змагань до вирішальної сутички у ваговій категорії до 87 кілограм пробився лідер нашої збірної Жан Беленюк. Він по черзі розправився з суперниками із Сербії, Алжиру та Хорватії.Також за "золото" в категорії до 67 кг посперечається Парвіз Насібов. Наш співвітчизник видав просто неймовірний перфоманс в півфіналі. Програючи 0:6, українець здійснив неймовірний камбек і на останніх секундах сутички переміг опонента з Єгипту – 7:6. Після тріумфу Насібов розплакався, а також зізнався в любові до України.

Раніше медалі Україні на Іграх в Токіо принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід, шпажист Ігор Рейзлін, стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук, пловець Михайло Романчук та тенісистка Еліна Світоліна. Крім того, Романчуку вдалося завоювати єдине на сьогоднішній день "срібло" нашої збірної.