Іспанія перемогла Англію і стала чемпіоном Євро-2024

14 липня в німецькому Берліні збірна Іспанії завоювала звання чемпіона Європи з футболу, перемігши англійську команду.

Перший тайм пройшов за переваги іспанців, а рахунок було відкрито на 47-й хвилині. На 73-й хвилині збірній Англії вдалося зрівняти рахунок. Переможний гол іспанців було забито на 86-й хвилині.

Підсумковий результат - 2:1 на користь збірної Іспанії.

Збірна Іспанії раніше ставала тріумфатором Євро тричі: у 1964-му (у фіналі виграла у Радянського Союзу 2:1), у 2008-му (перемогла 1:0 Німеччину) і в 2012-му (4:0 виграла в Італії). Ще один раз іспанці фінал програли (1984 року господарям Євро французам).

Таким чином, перемога на Євро - 2024 для збірної Іспанії буде четвертою.