Іспанія здобула перемогу над Францією і вийшла у фінал Євро-2024

Збірна Іспанії з футболу 9 липня з рахунком 2:1 здобула перемогу над командою Франції і стала першим фіналістом Євро-2024.

Французи відкрили рахунок на дев'ятій хвилині матчу. Збірна Іспанії відігралася через 12 хвилин. 16-річний Ламін Ямаль забив гол у ворота французів. Він став автором "наймолодшого" гола у фінальних турнірах Євро (у віці 16 років 362 дні).

А ще через чотири хвилини Іспанія вийшла вперед і з рахунком 2:1 перемогла Францію.

Іспанія вп'яте вийшла до фіналу Євро, де зустрінеться з переможцем іншого півфіналу - Нідерланди - Англія (відбудеться 10 липня).