Норвежка стала володаркою першого золота на Олімпіаді у Пекіні

На Олімпійських іграх у Пекіні було розіграно перший комплект нагород. Жінки повели боротьбу у скіатлоні.

Переможницею гонки стала норвежка Тереза Йохауг, яка здолала дистанцію за 44 хвилини 13,7 секунди. Срібна призерка росіянка Наталія Непряєва програла переможниці 30,2 с. Бронзова медаль у австрійки Терези Штадлобер (+30,5).

Україну в цій гонці представляли одразу чотири спортсменки, і всі опинилися у нижній частині заліку. Марина Анцибор фінішувала 56-ою, Вікторія Олех – 60-та, Юлія Кроль – 62-а, а Дар'я Рубльова стала круговою.