Україна здобула у Фінляндії першу перемогу у відборі на ЧС-2022

Україна у матчі з Фінляндією здобула свою першу перемогу в європейській кваліфікації на ЧС-2022 з футболу і вийшла на чисте 2-е місце в групі D.

У другому матчі з фінською збірною в поточному циклі - цього разу у Гельсінкі - "синьо-жовті" зуміли вперше перемогти у кваліфікаційному турнірі.

Перший гол був у виконанні Андрія Ярмоленка на 4-й хвилині матчу - із неробочої правої він чудово влучив у нижній кут метрів із 20-ти, оформивши свій 43-й гол у 103-му матчі за національну команду.

Ближче до перерви фіни зрівняли рахунок. Пуккі став автором голу у відповідь.

Але нічийний рахунок тримався недовго. Чергова гостра флангова атака українців виявилася вдалою: Тимчик із Циганковим вивели на удар Яремчука, і Роман не схибив із близької відстані. 1:2.

Другий тайм був без голів.

Тож, врешті матч Фінляндія — Україна завершився з рахунком 1:2 (1:2). Голи: Пуккі (29) — Ярмоленко (4), Яремчук (34).