Збірна України перемогла Ірландію у стартовому поєдинку Ліги націй

Національна збірна з футболу України обіграла команду Ірландії з рахунком 0:1 у своєму першому матчі групи дивізіону B Ліги націй УЄФА.

Матч відбувся у Дубліні на стадіоні “Авіва”.

Гол за нашу збірну забив на 47 хвилині Віктор Циганков, який подавав у штрафний майданчик і переправив м’яч у сітку воріт.

У наступному поєдинку 11 червня Україна у турецькому Стамбулі змагатиметься з Вірменією. У нашій групі, окрім Ірландії та Вірменії, грає також Шотландія.

Нагадаємо, у дивізіоні в Лізі націй виступають загалом 15 збірних, які розбиті на чотири групи. РФ до участі не допустили.