Україна поступилася Росії у півфіналі Євро-2022 з футзалу

4 лютого в Амстердамі пройшов півфінал чемпіонату Європи з футзалу, де збірна України грала проти російської команди.

Поєдинок почався тяжко для наших хлопців. "Жовто-сині" пропустили у дебюті гри гол через безглуздий рикошет. Потім Україна навмисне зняла воротаря та пішла всіма силами в атаку. Росіяни провели контратаку та подвоїли перевагу. Але після цього наші продовжили грати ризиковано без воротаря та скоротили відставання, реалізувавши зайвого польового.

У другому таймі Росія забила третій гол, а наші футзалісти також мали чимало моментів, але реалізація підвела. За 5 хвилин до кінця Абакшин Данило забив другий гол для України.

За хвилину до кінця поєдинку Петро Шотурма не забив пенальті.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Росії із рахунком 3:2. Суперник росіян визначиться у другому півфіналі, де зіграють Португалія та Іспанія. Збірна України отримає шанс поборотись за бронзові медалі чемпіонату Європи.