Восьмикратний олімпійський чемпіон Бьорндален не виступить на Олімпіаді-2018

• Уле-ЕйнарБьорндален

Уле-Ейнар Бьорндален

Осло: У понеділок, 15 січня, Національний олімпійський комітет Норвегії прийняв рішення не включати до складу національної команди для участі в Олімпіаді в південнокорейському Пхенчхані найтитулованішого спортсмена в історії Зимових Олімпійських ігор, Уле-Ейнара Бьорндалена.

«На жаль, він не виконав вимоги, а в команді є інші спортсмени, які показали кращі результати, які відповідають критеріям відбору. Очевидно, що вони заслуговують можливості брати участь в Іграх», - цитує норвезьке видання NRK слова голови комітету Туре Евребе.

На етапі Кубка світу в німецькому місті Рупольдінг, який закінчився в неділю, Бьорндален зайняв 42-е місце в індивідуальній гонці, що була заключним відбірковим стартом на Ігри. Спортсмену цього сезону жодного разу не вдалося зайняти призове місце на етапах Кубку світу.

Бьорндален має 13 олімпійських нагород, з яких вісім золотих, 20 разів норвежець вигравав чемпіонати світу, ще 6 разів ставав переможцем Кубку світу.

Зимові Олімпійські ігри в Пхенчхані почнуться 9 лютого 2018 року та триватимуть до 25 лютого.